  • MPN: TCSA40016
  • Weight: 0.35kg
  • Dimensions: 470.00mm x 65.00mm x 25.00mm
  • SKU: TCSA40016
  • UPC: 6009515811693
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit
Scotched Eye Auger bit
Size: 16.0 x 400 mm